Kinect Sports Dyscypliny sportowe

wtorek, 15 sierpień 2017

W Kinect Sports dostępnych jest sześć dyscyplin:

 • piłka siatkowa,
 • tenis stołowy,
 • kręgle,
 • piłka nożna ,
 • pięściarstwo,
 • lekka atletyka

 

Lekkoatletyka jest małą olimpijską rywalizacją, ponieważ bierzemy w niej udział w biegu na sto metrów, skokach w dal, rzutu oszczepem i krążkiem oraz biegacgach przez płotki. Każda z powyższych dyscyplin charakteryzuje się niemniej jednak zmiennym systemem wykonywania ruchów. Twórcze myślenie twórców w tym przypadku była bardzo duża. W siatkówce plażowej przyjdzie nam robić serwy za pomocą dwojga rąk. Jeżeli wypchniemy piłę, w podskoku i łupniemy ją drugą ręką, ta nasza zagrywka będzie niezmiernie silne. Jedna dłoń nie robi takie samego wyniku, co dwie. W wypadku tenisa stołowego w podobny sposób jedną dłonią uderzamy rakietką, a pozostałą podbijamy piłeczkę. Kręgle użytkują zaledwie jedną z naszych rąk, wybieramy preferencje i rzucamy. Piłka nożna  opiera się zaś na naszych nogach. Kinect wie, jak ustawiamy nogę i robi w miarę celne nasze zagrania. Odzyskanie piłki polega na wślizgu. Można dodatkowo wcielić się w bramkarza i równie, jak w wypadku pi ki siatkowej musimy  wychylić rękę w pasujące miejsce, aby obronić uderzenie. Pięściarstwo to wręcz celne wyprowadzanie ciosów. Możemy je kierować w korpus lub w głowę. Ich siła zależy zaś od wychylenia dłoni. Osłona działa w zbliżony sposób. Jeżeli chodzi o lekkoatletykę, to po prostu biegniemy w miejscu i skaczemy lub przemykamy i miotamy obiektem. Wszystkie te role mogą odnosić wrażenie trudnych  do opanowania.

 

Przy każdym zapoczątkowywaniu zawodów pojawia tuturial, który w nieskomplikowany sposób  arkana sterowania.Zaleca się także zwrócić uwagę na minigry, jakie są bonusem do wyżej określanych dziedzin sportu. Przykładem być może  strzelanie piłką w zarysowany punkt docelowy w bramce. Wspiera to podobnie w trakcie meczu. Cieszy również fakt, że Kinect Sports ma tak różnorodne dziedziny sportu. Jeżeli mam energię i pragnę się zgrzać to przy siatkówce, lekkoatletyce czy tenisie, bez problemu uzyskam swój punkt docelowy. Kiedy potrzebuję się zrelaksować preferuję kręgle lub futbolówkę. To dwa proste i relaksujące dyscypliny, które aż tak mocno nie nudzą. Kinect Sports adresowany jest nade wszystko do osób, jakie niejednokrotnie zapraszają do domu przyjaciół, jako że w pojedynkę tytuł błyskawicznie może się znudzić.Problem tej produkcji jest obszar, które wymagamy do zabawy. Jeśli mamy ciasny pokój to z przykrością stwierdzam, w poniektórych sportach będzie nam ciężko odebrać piłkę. W moim małym pokoiku często przegrywałem, gdyż szafa przeszkadzała w wycišgnięciu ręki podczas gry w siatkówkę. W redakcji tego dylematu nie było. O ile chcemy bawić się  w dwie osobosobyy, winnyśmy mieć więcej miejsca : 2 metry na 2 metry, tyle w przybliżeniu potrzebujemy powierzchni, aby grać razem w siatkę lub futbolówkę. Niestety, w Polsce nie wszystkie umeblowane mieszkania mogą poszczycić się takimi wolnymi przestrzeniami. Kincest Sports graficznie jest typowy, ale cieszy fakt, że zastosowano w nim avatary Microsoftu. Animacja nie obniża, a lag, który tak bardzo dotkliwie krytykowany jest poprzez konkurencję, prawie nie ma w tym miejsca . Sporadycznie zdarza się, że kontroler utworzy manewr, którego nie chcieliśmy.

 

 

Plusem owej produkcji jest też opcja używania całego ciała. Przez długi okres czasu nie trenowałem żadnego z opowiedzianych dyscyplin, co zaowocowało zakwasami na następny dzień. Mimo wszystko bawiłem się i bawię lepiej niż w wypadku pokrewnych tytułów zbudowanych dla Wii lub PlayStation Move. Radość jest bardziej energiczna i autentyczna. Miło również, że wytwórca zaimplementował opcję rejestrowania naszych ruchów w czasie gry. Po zakończonej akcji możemy zobaczyć, to co robiliśmy podczas gry. Poniektóre moje miny były tak zabawne, że cały pokój drżał od chichotu kibicującym . Kinect Sport to zabawa przede wszystkim na imprezy, ale jeżeli kochamy rywalizację lub uważamy, że jest on źródłem zdrowia, to posiadanie we własnej kolekcji jest bez ogródek obowiązująca. Należy tymczasem pamiętać, że produkcja potrzebuje niemało przestrzeni do zabawy i nie posiada rozbudowanej ścieżki   dla pojedyńczego gracza.

 • liczny wybór pakietów komputerowych - mamy dość olbrzymią ilość zestawów przygotowywanych do wynajęcia
 • niskie opłaty - optymalizacja umów przyzwala nam świadczyć ciekawe warunki wynajęcia
 • niezawodność zestawów komputerowych - wynajem elektroniki kluczowych producentów
 • elastyczność dzierżawy - dostarczamy świadczenia krótkoterminowe oraz długoterminowe
 • wsparcie - świadczymy fachową obsługę  w każdych obszarach specjalizacji IT

Express Katalog reklama

Reklama

Umieść Baner w naszych katalogach.

Sprawdź dostępność reklam.

Express Katalog reklama

Banery reklamowe

Przejdź do strony z zamówieniem.

Miejsce na reklamę/kwartał.

Reklamy banery ceny.

Tu jest miejsce na twoją

websitemediaKatalog

Miejsce na reklamę/kwartał.

Reklamy banery ceny.

Tu jest miejsce na twoją

Reklama expresstudio katalog

Copyright © 2016-2017 GlobalPress.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone